Inspirationsföreläsningen MÖNSTER med Mårten Nylen
Det finns mönster i allt. I vårt beteende, i våra dagliga vanor och i hur vi uppfattar och behandlar oss själva.
I denna föreläsning får ni hälsoentreprenören Mårten Nyléns absolut bästa tips och mentala verktyg för hur vi kan uppfatta och förstå olika mönster för att kunna förändra, skapa nya eller justera de som inte gör oss gott.
Hälsovinster, stress- och sömneffektivisering, smarta fungerande kostråd och ett gäng mentala nycklar
I denna motiverande föreläsning på 90 minuter får ni det bästa av det bästa från en av de absolut bästa.

Mårten Nylén
Vi känner igen honom som stjärntränaren i Biggest Loser , programledare i Ninja Warrior och hälsoinspiratör i TV4 nyhetsmorgon och Aftonbladet.
En supermänniska som skapar framgång i allt han tar sig för.
Som personlig tränare och coach åt några av världens mest framgångsrika artister, entreprenörer, idrottare och ledare, men även som livvakt och säkerhetsansvarig för mängder av artister och arrangemang. Som stuntman i film och television, men framför allt som den fantastiska människa, föreläsare och inspiratör som han är.
Du får 10% på mönster via SAFE Education
Använd koden SAFE10 så får du 10% på biljetterna
killer mindset - Lyssna på Mårtens podcast
Var: CLARION SIGN, STOCKHOLM / Östra järnvägsgatan 35
När: 30 oktober 15:00 – 16:30
Biljetter: www.Tickster.com / https://secure.tickster.com/kejnmyjkf3hzyh7
Var: CLARION POST, GÖTEBORG / Drottningtorget 10
När: 6 november 15:00 – 16:30
Biljetter: www.Tickster.com / https://secure.tickster.com/86w2hg352zfjn4a
Vill du bli Lic. Personlig Tränare?
Vill du veta mer?
Vi vill hjälpa dig att hitta utbildningen som passar dina behov. Boka en fri studiekonsultation hos oss.